Fryzura na karnawał 2011 – burza loków i fryzura elegancka

Jak uczesać się na noc karnawałową? Propozycji jest wiele i tak naprawdę wszystko zależy od waszego gustu. Mogą to być włosy rozpuszczone o lekko podkręconych kocówkach, burza loków, eleganckie upięcie bądź kok tapirowanych włosów. Bardzo duży wybór, prawda? Dziś przedstawimy dwie propozycje, które mamy nadzieję spodobają się wam.

FRYZURA ELEGANCKA

Jest to fryzura dla pań dojrzałych, które cenią sobie elegancki styl. Jeśli masz włosy do ramion, może to być idealna propozycja dla ciebie! Jak przygotować taką fryzurę? Zacznij od umycia włosów, po czym zrób na środku przedziałek. Przesusz włosy, następnie nawijaj ich końcówki na okrągłą szczotkę, robiąc to susz je. Następnie utrwal te delikatne loki pianką do włosów lub lakierem. I fryzura gotowa. Ta stylizacja pasuje do każdego rodzaju kreacji.

BURZA LOKÓW

Marzą ci się bujne loki? To nic trudnego. Idealna fryzura dla kobiet z drobną, owalną twarzą. Umyj włosy, wetrzyj w nie piankę, nawiń pasma włosów na wałki, wysusz włosy, po czym zdejmij delikatnie wałki, utrwal je lakierem. I gotowe!

burza loków karnawał 2011

fryzura elegancka na karnawał