Jakie strzyżenia wybrać dla długich włosów?

Jakie strzyżenia królują na głowach w tym roku? Jak ustrzec się przed kompromitacją i źle dobraną fryzurą? W jaki sposób przedstawić fryzjerowi swoją wizję fryzury? Odpowiedzi na te pytania i na wiele innych znajdziecie czytając naszego bloga! Okresowe badanie trendów i sprawdzanie nowości w świecie fryzjerskiej mody pomoże wam podjąć tę ważną decyzję odnośnie ścięcia swoich włosów. Oczywiście, że włosy to nie kapusta i odrosną, ale przecież to zajmuje pewien okres. Dlatego śledźcie trendy i też zaufajcie swojemu instynktowi, który z pewnością was nie zawiedzie. Bo ważniejsze od tego, co jest modne, jest to, czy będzie wam wygodnie w tej fryzurze i czy będziecie czuć się komfortowo. To piorytet przy takiej decyzji!

Najmodniejsze fryzury dla włosów długich

Zatem jakie fryzury są modne? To zadziwiające, ale krótkie! Krótkie, poszarpane włosy, to jest to, co styliści nazywają hitem roku 2012! A w szczególnie hitem okresu letniego! Oczywiście, znaczne ścięcie włosów to poważna decyzja, więc jeśli nie jesteście pewni albo boicie się tego, jak będziecie wyglądali, przeczekajcie te niepewności. Może miną i wraz z nimi przyjdą nowe trendy. Ale jeśli lubicie takie szalone decyzje i nie przeszkadza wam to, że jakiś czas zajmie odrośnięcie włosów, to śmiało idźcie do fryzjera. Ten trend nie zmieni się na pewno w najbliższym czasie, dlatego śmiało!

Fryzura wybrana i co dalej? Jak ją przedstawić fryzjerowi – osobie odpowiedzialnej za nasz wizerunek? Czy można swoją wizję narysować? Jeśli macie choć nutkę artyzmu w duszy, to jak najbardziej! Ale jeśli zamiast głowy wyjdzie wam kartofel, to lepiej skorzystać z mocy internetu i drukarki. 🙂 Jeśli udacie się do sprawdzonego i doświadczonego fryzjera, to na pewno przeniesie na waszą głowę, to co znajduje się na fotografii, o ile będzie miał ku temu warunki.

Poniżej przedstawiamy najmodniejsze fryzury tego sezonu! Nie bójcie się zaryzykować!

zdjęcia modnych strzyżeń

krótkie włosy modne

krókie słowy fryzury uczesania

modne strzyżenia