Regeneracja włosów zniszczonych – porady

Zniszczone włosy to udręka wielu kobiet. Jednak można coś na to poradzić. Należy poświęcić trochę czasu włosom i poddać je procesowi regeneracji. To nie jest aż tak trudne, jak może się wydawać. Wystarczy po prostu zacząć o nie lepiej dbać, używać większej ilości odżywek i zastosować się do kilku poniższych zaleceń.

Podstawowa zasada przy regeneracji włosów dotyczy ich mycia i używania urządzeń do ich stylizacji. Nie należy włosów myć codziennie, nie można ich do tego przyzwyczaić. Szampony i odżywki przez ciebie używane powinny być silnie nawilżające (włosy nawilżone to zdrowo wyglądające włosy) i regenerujące zniszczoną strukturę włosa. Poza tym nie możecie używać przez jakiś czas suszarek, prostownic, lokówek i innych urządzeń, które działają na włosy wysoką temperaturą. To nie ma pozytywnego wpływu na włosy, szczególnie w okresie ich regeneracji.

Doprowadzenie włosów do dobrego staniu, bo nie mówimy to o idealnie zdrowych włosach, może potrwać kilka miesięcy. Aby przyśpieszyć ten okres można udać się do fryzjera w celu wykonania odnowy biologicznej włosów. Odnowa biologiczna włosów to proces, który wzmocni włosy.

regeneracja włosów zniszczonych zdjęcia

włosy zniszczone pielęgnacja zdjęcia