Modne upięcia włosów na ten rok

Lato zbliża się wielkimi krokami, niedługo kończy się rok szkolny, zaczynają wakacje. Co prawda na razie pogoda nie jest sprzyjająca z racji licznych opadów i burz. Miejmy jednak nadzieję, że niedługo pogoda się poprawi i spędzanie całych dni nad jeziorem będzie możliwe. Nieważne gdzie i nieważne przy jakiej pogodzie, nasze włosy muszą wyglądać olśniewająco. Jakie są najmodniejsze trendy fryzurowe na lato 2013? Na wstępie zajmijmy się upiętymi fryzurami, do których z pewnością zaliczają się koki, warkocze i kucyki.

Dlaczego latem najpopularniejsze są upięte fryzury? Lato wiąże się z wielkimi upałami a także z faktem, iż człowiek często ma kontakt z wodą, dla przykładu: w jeziorze lub na basenie, dlatego włosy rozpuszczone nie byłyby najlepszym rozwiązaniem. Nie od dziś też wiadomo, że w kategorii koków króluje tzw. koczek w kontrolowanym nieładnie, którego wykonanie zajmuje doprawdy niewiele czasu, a i jego prezencja nie jest na najniższym poziomie. To jest idealne rozwiązanie na lato 2013.

Czy warkocze są nadal modne?

Kolejną ciekawą propozycją na tegoroczne lato są warkocze i kucyki. Oddzielnie i w połączeniu. Oczywiście nie jest to wymysł pochodzący nie wiadomo skąd, jednak warto pamiętać, że w tym roku wracamy do trendów z poprzednich lat i wyszukane stylizacje nie są mile widziane. Z pewnością warto wykonać warkocza lub kucyka i przyozdobić go jakimiś ładnymi dodatkami. Chociażby jakąś ciekawą kokardą w kolorze stroju kąpielowego. To na pewno jest ciekawe urozmaicenie, które przykuje uwagę osób znajdujących się na plaży.

upięte fryzury na lato 2013

upięte fryzury na lato 2013