Fryzury damskie, Fryzury młodzieżowe, Rodzaje fryzur, upięcia

Modne upięcia włosów na ten rok

Lato zbliża się wielkimi krokami, niedługo kończy się rok szkolny, zaczynają wakacje. Co prawda na razie pogoda nie jest sprzyjająca z racji licznych opadów i burz. Miejmy jednak nadzieję, że niedługo pogoda się poprawi i spędzanie całych dni nad jeziorem będzie możliwe. Nieważne gdzie i nieważne przy jakiej pogodzie, nasze włosy muszą wyglądać olśniewająco. Jakie są najmodniejsze trendy fryzurowe na lato 2013? Na wstępie zajmijmy się upiętymi fryzurami, do których z pewnością zaliczają się koki, warkocze i kucyki.

Dlaczego latem najpopularniejsze są upięte fryzury? Lato wiąże się z wielkimi upałami a także z faktem, iż człowiek często ma kontakt z wodą, dla przykładu: w jeziorze lub na basenie, dlatego włosy rozpuszczone nie byłyby najlepszym rozwiązaniem. Nie od dziś też wiadomo, że w kategorii koków króluje tzw. koczek w kontrolowanym nieładnie, którego wykonanie zajmuje doprawdy niewiele czasu, a i jego prezencja nie jest na najniższym poziomie. To jest idealne rozwiązanie na lato 2013.

Czy warkocze są nadal modne?

Kolejną ciekawą propozycją na tegoroczne lato są warkocze i kucyki. Oddzielnie i w połączeniu. Oczywiście nie jest to wymysł pochodzący nie wiadomo skąd, jednak warto pamiętać, że w tym roku wracamy do trendów z poprzednich lat i wyszukane stylizacje nie są mile widziane. Z pewnością warto wykonać warkocza lub kucyka i przyozdobić go jakimiś ładnymi dodatkami. Chociażby jakąś ciekawą kokardą w kolorze stroju kąpielowego. To na pewno jest ciekawe urozmaicenie, które przykuje uwagę osób znajdujących się na plaży.

upięte fryzury na lato 2013

upięte fryzury na lato 2013